Mucize Doktor 1.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Mucize Doktor 1.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Mucize Doktor dizisinin ilk bölümü yakında sizlerle.

Başrollerinde Taner Ölmez ve Onur Tuna gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Mucize Doktor bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/bcizy

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Savant sendromlu deha Ali Vefa’nın en büyük hayali doktor olmaktır. Engeline ve karşılaştığı bütün önyargılara rağmen tıp fakültesini bitirmiş, stajını tamamlamış ve geriye sadece ihtisas yapmak kalmıştır. Yaşadığı taşra şehrinden ayrılır ve manevi babası Adil Erinç’in Başhekimi olduğu İstanbul Berhayat Hastanesi’nde Cerrahi Bölüm Asistanı olarak işe başlamak üzere yola çıkar. Ama havaalanında meydana gelen bir kaza Ali’yi hayatının en önemli toplantısına geç bırakır.

Aynı sıralarda hastane yönetim kurulu toplanmış, Ali’nin işe alınıp alınmayacağını tartışmaktadır. Adil hariç kimse otizmli birinin doktor olabileceğine inanmaz. Ve Ali, saatlerce geç kalarak, korka korka, kendisine acımayla, inançsızlıkla bakan yönetim kurulunun karşısına çıkar…

Önyargılar kırılabilir mi? Hayaller gerçek olabilir mi?

5 Yorum Var

 1. Çiçek

  23 Ağustos 2019 - 17:29

  Güzel bir dizi Ali karakteri çok iyi

 2. Hoyrat

  10 Ağustos 2019 - 08:43

  Amerikada araklamisti. “Good Doctor” ismini bile degistirmemisler…

  • Anonim

   11 Ağustos 2019 - 03:42

   EDİTÖR NOTU: Lütfen sadece dizi ve dizideki karakterlerle ilgili yorumlar yazalım.
 3. Anonim

  9 Ağustos 2019 - 22:59

  Dizinin yayınlanacağı tarih belli değil. Dizinin ilk bölümü 11 ağustos 2019 pazar günü yayınlanmayacak. Yakında yazsanız daha iyi. Yanlış bilgi vermeyelim lütfen :)

 4. Eee

  9 Ağustos 2019 - 22:55

  Bıkmadınız korelilerden dizi araklamaktan

© 2019 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.