Mucize Doktor 27.Bölüm Fragmanı

Mucize Doktor 27.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Mucize Doktor dizisinin yeni bölümü 19 Mart Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna ve Sinem Ünsal gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Mucize Doktor bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/4rto5

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Kendisini sokağa atan babasını yıllar sonra karşısında bulan Ali’nin yüzleşmesi gereken ciddi meseleler vardır. Ama Ali bunlarla yüzleşmek yerine ameliyat sırasında ölen, kimsesiz bir hastayı takıntı haline getirir ve bütün uyarılara rağmen işin peşini bırakmaz. Diğer tarafta yeni klinikteki görevine başlayan Nazlı, samimiyetine bir türlü inanamadığı Damla’yla çalışmak zorundadır. Vakalar süratle tepe noktalarına tırmanırken kaçınılmaz olan gerçekleşir ve Ali babasıyla yüzleşir. Ama bu, herkesin beklediğinden çok daha kötü sonuçlar doğuracaktır.

3 Yorum Var

 1. Abcd

  15 Mart 2020 - 15:06

  Ali’nin babasının kötü olması doktor olmasına sebep olmuş her zaman iyiler olmuyor hayatimiz da gelelim diğer bir konuya mümkünse su entrikali sevimsiz damlayı çıkarın diziden

 2. Anonim

  13 Mart 2020 - 14:47

  Alinin annesi de babası kadar kötü ve bırak anneliği insan olan o küçük ve anneye ihtiyacı olan yavrusunu o koca musveddesine değişmez, bıraktı o kocanın peşinden gitti. Bilmeden Ali ye iyilik yapmışlar orası başka, mazallah Ali bunların. yanında kalaydı kimbilir ne halde olurdu.

 3. derya

  13 Mart 2020 - 01:20

  Alinin o iğrenç babası gelmiş. Gelmez olaydı. Küçüklüğü çok zor geçti onun. Adil hoca sahip çıktı ona. Korudu, kolladı, okuttu. Annesi cahil o da o sarhoş adam için üzülüyor… Aliyi düşünen yok. Nazlı Aliye kötülük yapıyor. Kah ümit vererek, kah kaçarak. onun kafasını karıştırıyor hep.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.