Mucize Doktor 29.Bölüm 2. Fragmanı (Yeni Sezon)

REKLAMLAR

Mucize Doktor 29.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Mucize Doktor dizisinin yeni sezonu 17 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna ve Sinem Ünsal gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Mucize Doktor bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/ud4vc

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Berhayat Hastanesi’nde sıradan bir gündür; Ali, Nazlı’yla ilişkilerini bir ileriki aşamaya taşımaya kararlıdır ama bunu nasıl yapacağını tam bulamaz. Beliz artık iyiden iyiye hamile Kıvılcım’la kavga eder ve Tanju, Damla yerine gelen yeni cerrahi asistanı Doruk ilk iş gününe geç kaldığı için küplere biner...

Ve ansızın bir görünmez kaza bütün hastaneyi kaosa boğar.Önce acil servis sonra bütün hastane yaralılarla dolup taşmaya başlar. Henüz kimse fark etmese de hastane ahalisinden önemli biri de yaralıların içindedir. Polis ve itfaiye olayı kontrol altına almaya uğraşır. Hastane kaynakları son damlasına kadar kullanılır. Ve bütün bu kaosun tam ortasında, en kritik anda, Ali doktorluğa ilk başlarken verdiği sözü hatırlar. Ali sözünü tutar.

Ama bu sözün bedeli birçok kişi için çok ama çok ağır olacaktır.

2 Yorum Var

  1. Ekstar

    31 Ağustos 2020 - 13:43

    17 Eylülü bekleyemem salı Hekimoğlu var (kategorisinin en iyisi)

  2. Dizi kurdu

    31 Ağustos 2020 - 13:36

    Ortalık zaten tarumar, bi iki MUCİZE görmek ve o an rahatlamak için bakıyordum bu diziye bu kadar karmaşa varsa ve hep kötülük galip gelecekse bölümlerde valla bakmam. Zira söyle bir şey var türk dizilerinde, her ne olursa olsun iyi karakterin başına gelmeyen dert olmadık kötülük geliyor geliyor geliyor… ve hoop finalde birden her şey güllük gülistanlık oluveriyor. O yüzden bu dizi de her bölüm mucizesini göstersin iyi karakter illa kaybetmek zorunda olmasın. Yani finali beklemesin. Birden sihirli değnek var gibi sonlara gitmesin.

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.