Mucize Doktor 46.Bölüm 3. Fragmanı

REKLAMLAR

Mucize Doktor 46.Bölüm 3. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Mucize Doktor dizisinin yeni bölümü 21 Ocak Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna ve Sinem Ünsal gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Mucize Doktor bu hafta yayınlanacak mı?

  Mucize Doktor 46.Bölüm 3. Fragmanı
  FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/8ohvw

  Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

  REKLAMLAR

  Yeni Bölüm Özeti

  Yarı maaşla çalışmaya razı olan asistanların önünde şimdi son derece zorlu, 36 saatlik bir nöbet vardır. Sinirler gerilmeye başlayınca Ferman ve Ali kavga ederler. Diğer taraftan annesiyle anlaşan Ezo, Ali’ye veda etmeye mecbur kalır. Zorlu nöbetin sonuna geldiğimizde, bir asistan siciline yeni cezalar ekleyecek, bir diğeri başasistan olacak, Beliz'se sürpriz bir teklif alacaktır.

  6 Yorum Var

  1. Blkq10

   21 Ocak 2021 - 11:44

   Bu diziden bu kadar insanları soğutmak zorundamısınız son bölümlerde resmen saçmalıktan dökülüyorsunuz dizinin sıkı takipçisi olarak artık perşembe akşamları diziyi izlememe kararı aldım tebrikler fox tebrikler senarist

  2. Efe

   20 Ocak 2021 - 22:11

   Çok saçma olmuş resmen sogumaya basladım senaristte sormak istiyorum neden aliyle nazlıyı ayırısnız lütfen birlesmesini istiyoruz yoksa izlemeyiz tadını iyice kacırıyorsunuz lütfen eskisine donmenizi istiyoruz ali ile nazlı tekrar birlessin

  3. Nefes

   20 Ocak 2021 - 20:25

   4 asistan doktor sırt sırta verdi, yarım maaş çalışıyor güneş neden gitmesine izin verdiniz onu niye kayırdınız ilk zamanda heyecanlı olurdu her bölüm şimdi yok Bitirmeye gidiyor dizi yeni yeni yüzler girdi konu bile dizinin dışına cıkmaya başladı

  4. Arif.

   20 Ocak 2021 - 20:04

   Değişiklik yapıp diziyi bitirmek istiyorsanız, saçma değişimlere devam. Ali ile Nazlı ayrı olurlarsa dizi biter. Hele Nazlı ile Dr. Hiç olmaz. Sıkı bir izleyici olarak tavsiyem.

  5. Anonim

   20 Ocak 2021 - 19:14

   Değişiklik yapıp diziyi bitirmek istiyorsanız, saçma değişimlere devam. Ali ile Nazlı ayrı olurlarsa dizi biter. Hele Nazlı ile Dr. Hiç olmaz. Sıkı bir izleyici olarak tavsiyem.

  6. Bul bul.yuvasi

   20 Ocak 2021 - 11:22

   Diziden benim gibi çok izleyici soğumaya başladı Ali’yi Ali yapan nazliyi Ali’den ayirmasi Kore versiyonu izledim daha hoştu senarist bir an önce Ali nazliyi birleştirsin. kore dizisinde nazlı rolünü oynayan doktor dizi bitene kadar hep yanında oldu umarım senarist diziyi bir an önce düzeltir.

  © 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.