Mucize Doktor 47.Bölüm 2. Fragmanı

REKLAMLAR

Mucize Doktor 47.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Mucize Doktor dizisinin yeni bölümü 28 Ocak Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna ve Sinem Ünsal gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Mucize Doktor bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/9l8sq

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Beliz, Vuslat’ın teklifini kabul etmemekte kararlıdır. Ama yeni aksaklıklar hastanenin peşini bırakmayınca Beliz’in eli zorlanmaya başlar. Diğer taraftan yeni başasistan Nazlı’nın işi başından aşkındır ve ceza nöbetinden ceza nöbetine koşan Ali’nin aklı fikriyse Nazlı’nın onu unutup unutmadığındadır. Annesinin girişimlerinden habersiz Ezo, Ali’ye Nazlı konusunda yardım etmeye karar verir. Ama Vuslat’ın hem Ali hem de hastane için bambaşka planları vardır.

5 Yorum Var

 1. Goncagül

  27 Ocak 2021 - 12:32

  Yukarıdaki yorumların tümüne katılıyorum. Ali Vefa bir azmin eseri o olmazsa dizide bir yere varamazlar rahat bırakın ya çocuğu…

 2. Ali

  26 Ocak 2021 - 20:02

  Ali vefa çok iyi bir doktor Ali vefa filme veda etse film biter mucize doktor filminde Kızık olmaz

 3. Suha

  26 Ocak 2021 - 13:59

  Allahın kurban bu yorumu yazan her kimse katılıyorum

 4. Anonim

  26 Ocak 2021 - 13:33

  Aynen kardesim bu nedir ya… ali ezo yu birakma…

 5. Sema

  26 Ocak 2021 - 11:21

  Ali Vefa yı rahat bırakın işinizi yapın kardeşim. Bütün dünya birleşip Ali ye karşı mı oldunuz. Sıkışınca Aliiiiii koş bi çare bul demeyi bilirsiniz. Ali ye özgürlük Ali ye özgürlük Ali ye özgürlük…

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.