Mucize Doktor 51.Bölüm 2. Fragmanı

Mucize Doktor 51.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Mucize Doktor dizisinin yeni bölümü 25 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna ve Sinem Ünsal gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Mucize Doktor bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/0u4gm

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Ali, Adil Hoca’sını kaybettiği için ölümüne mutsuz ama Nazlı’yla tekrar bir araya geldikleri için de bir o kadar mutludur ve bu iki zıt duygu arasında bocalamaktadır. Diğer taraftan Ali ve Nazlı’nın barıştıklarını öğrenen Ezo, annesinin de bastırmasıyla, Ali’yle ilgili kendi yüreğini arar. Aynısını Tanju’yla süratle yakınlaşan Beliz’le ilgili Ferman da yapar. Ama sonunda yüreklerinin derininde gizli olanlar herkesi çok şaşırtacak ve Berhayat Kozoğlu Hastanesi bir kez daha büyük hesaplaşmalara şahit olacaktır.

1 Yorum Var

  1. Klkitli

    24 Şubat 2021 - 20:44

    Merhaba mucize doktoru ikinci sezonda izlemeye başladım. Birinci sezonunda internetten baktım. Diziyi izleme sebebim Ali Nazlı aşkı ve Ali’nin hekimliği. Yorumlarda da gördüğüm kadarıyla izleyicilerin büyük çoğunluğu Ali nazlı aşkını istiyor. Bu aşkla ilgili bazı bölümlerde çelişkiler olsa da sonunda bir araya geldiler. 51. Bölüm Fragmanda ezo tekrar ortaya çıkıyor. Ali ve nazlı birbirlerini ne kadar çok sevdiklerini itiraf ettiler. Sosyal medyada bana göre ters olan yorumlar görüyorum. Aşk bu kadar ucuz değil. Ezonun araya girmesiyle veya öften püften meselelerden dolayı bu aşkın zarar görmemesi gerek. Bu aşk itiraflarından sonra tekrar başa sarmak bana göre hepten yanlış olur. Ali ve nazlı bundan sonra bütün belalara zorluklara karşı beraber mücadele etmelidirler. Nazlı Aliye desteğini göstermelidir. Bu reytingleri olumlu yönde etkiler sanıyorum. Aksi olursa tadı kaçar. Okuduğum yorumlarda yazdıklarımı destekler nitelikte. Birde Ali artık kendini geliştirsin. Çocuk gibi ezilmesin. Bunlar kendi görüşlerim. Senaristlerin bu yazdıklarımı okumasını isterdim. Öğrenmek istediğim yorumlar nerden okunuyor.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.