Mucize Doktor 7.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Mucize Doktor 7.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Mucize Doktor dizisinin yeni bölümü 24 Ekim Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Taner Ölmez ve Onur Tuna gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Mucize Doktor bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/6iqpk

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Ali, yeni duygularıyla baş etmeye, tanımaya çalışmaktadır. Tanju, acil gecesinin vakalarını araştırmaya başlar ve sebep olduğu ölümle zaten yüzleşemeyen Nazlı’yı iyice köşeye sıkıştırır. Kıvılcım, hastaneden kovuluşunun intikamını almak için Ferman ve Beliz’in kucağına imkansız bir vaka bırakır. Açelya dipsiz bir hayal kırıklığına uğrar ve Tanju’yla Kıvılcım, Ali ve Adil’den kurtulma planını yürürlüğe sokar.

4 Yorum Var

 1. Sema

  18 Ekim 2019 - 15:04

  Favori dizim, bozmaz inşallah kötülük bile ayarında mucize gibi.

 2. Alon

  18 Ekim 2019 - 08:41

  Çok güzel bir dizi. Çocuklar bayılıyor. Soluksuz izliyoruz. Tek sıkıntı yayın günü keşke cuma günü olsaydı. Ertesi gün okula erken kalkıp gitmek çok zor.

 3. Hazal

  18 Ekim 2019 - 06:51

  Ali’nin eyvah diyişini hiç unutmam o nasıl bir sahneydi öyle 😊😊

 4. Sanane

  17 Ekim 2019 - 23:52

  Süper ötesi bir dizi❤️❤️

© 2019 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.